اقامت یونان از طریق خرید ملک (گلدن ویزا)

خرید ملک در یونان
آنچه در این مطلب میخوانیم

توجه توجه !!!!!!!!     (تـا ۲ دی مــاه ۱۴۰۱ فرصـــت داریـــد)

نخـست وزیـر یـونان در شـهریور مـاه امسـال اعـلام کـرد که رقـم مـورد نیـاز سـرمایه گـذاری بـرای اخذ گـلدن ویـزا ( اقامـت دائـم ) یونان از ابتدای ۲۰۲۳ از ۲۵۰ هـزار یـورو به ۵۰۰ هـزار یـورو افزایـش خـواهد داشـت

تمام موارد سرمایه گذاری ثبت شده تا تاریخ ۲۳ دسامبر معادل ۲ دی ماه ۱۴۰۱ شامل قانون قبلی خواهد شد.

بـرای ثبت درخـواست اخذ گلدن ویـزای یونان با رقم ۲۵۰ هزار یورو هنـوز زمان داریـد

برای خرید ملک در یونان با قیمت ۲۵۰ هزار یورو با شماره های زیر تماس بگیرید 

تماس فوری :
info@zandarta.com

شماره واتس آپ ایران: ۰۹۱۲۷۳۷۲۳۹۳

شماره واتس آپ یونان: ۳۰۶۹۴۸۱۱۷۰۹۲+

بر اساس اصلاحیه ای که در هفته آخر کاری پارلمان یونان ارائه شد، از ابتدای سال ۲۰۲۳ برنامه گلدن یونان ( اخذ اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری)  با دوگزینه ۵۰۰ هزار یورو و ۲۵۰ هزار یورو ارائه خواهد شد.

خرید خانه در یونان

سرمایه گذاری در یونان در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی فرایند نسبتا ساده ای دارد، مزایایی مانند آب و هوای معتدل مدیترانه ای و هزینه های زندگی نسبتا پایین نسبت به سایر کشورهای مطرح اروپایی آن را به یک مقصد ایده آل برای مهاجرت تبدیل کرده است. یونان کشوری آرام و زیبا در قاره سبز است که برخی از جزایر زیبای آن مانند سانتورینی و کرت شهرتی جهانی دارند، جزیره سانتورینی به عنوان رمانتیک ترین شهر برای درخواست ازدواج و گذراندن ماه عسل انتخاب شده است. 

مراحل اداری اخذ اقامت یونان از طریق خرید ملک

متقاضیان باید حداقل به مدت یک هفته در یونان حضور پیدا کنند تا با دیدن املاک مختلف برای خریداری ملک مورد نظر خود اقدام نمایند. بنابراین بلافاصله بعد از بستن قرار داد با موسسه مهاجران زند آرتا، وکلای ما در یونان ابتدا برای متقاضی کد مالیاتی ای اخذ مینمایند و سپس دعوت نامه ای برای ایشان ارسال خواهند نمود که پس از دریافت ویزای توریستی، متقاضی به یونان سفر خواهد کرد تا کار افتتاح حساب بانکی را انجام دهند، همچنین امکان بازدید از املاک مختلف را برای وی فراهم می نمایند.

مهاجرت تحصیلی به یونان
اینم بخون

پس از بازدید از املاک مختلف و انتخاب یکی از آنها، شما مبلغ مورد نیاز برای ملک مورد نظر را به حساب خود در یونان منتقل می نمایید. این روش برای متقاضیان عزیز روشی کاملا مطمئن و بدون ریسک است. درروز بسته شدن قرارداد ملک، مبلغ مورد نظر از حساب شما به طور مستقیم به حساب فروشنده ملک با حضور موکلین موسسه منتقل خواهد شد.

تقریبا تمامی کشورهای اروپایی با هدف جذب سرمایه های خارجی قوانین خاصی را تصویب نموده اند. یونان نیز به این منظور در تاریخ ۱۸ آپریل ۲۰۱۳ قانون اخذ اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری را مصوب نمود.

این قانون به نام ویزای طلایی یونان (گلدن ویزا) شناخته میشود.

بر اساس قانون گلدن ویزا هر فرد غیر اروپایی با سرمایه گذاری ۲۵۰ یا ۵۰۰ هزار یورو میتواند اقامت کشور یونان را اخذ نماید. یکی از متداولترین راه های سرمایه گذاری در کشور یونان خرید ملک است.

 

این اخـبار مـربوط بـه تغییـرات جـدیـد در قـوانین گـلدن ویـزا یــونان را حـتما بخـوانید    مشاهده »

مرحله بعد از خرید ملک در یونان چیست؟

بلافاصله بعد از خرید ملک توسط سرمایه گذار ،دولت یونان کارت اقامت موقت یا همان Blue paper برای متقاضی صادر میکند و بعد از گذشت ۲تا ۳ماه و طی مراحل اداری کارت اقامت دائم نیز صادر خواهد گردید.

کارت اقامت دائمی که در این مرحله صادر میگردد، ۵ سال اعتبار دارد و پس از ۵ سال، قابلیت تمدید مجددرا دارد البته دو شرط اساسی وجود دارد:

  1. ملک خریداری شده را نفروخته باشید ( ملک باید همچنان در مالکیت شما باشد)
  2. مرتکب خلاف های کیفری نشده باشید
اقامت دور کاری یونان
اینم بخون

تفاوت اقامت دائم با داشتن پاسپورت یونان چیست؟

یونان جزو کشورهای حوزه شنگن است بنابراین کسی که اقامت یونان را دارد می تواند بدون ویزا در کل حوزه شنگن تردد کند و حتی اقامت داشته باشد. اما برای سفر به کشورهای امریکا، کانادا، استرالیا و انگلیس باید ویزا دریافت کند. البته گرفتن ویزای این کشورها برای شخص دارنده اقامت کار، مشکلی نیست و به راحتی امکان پذیر است.

فرد دارنده اقامت دائم از تمامی حقوق شهروندی برخوردار است به جز حق رای.

اما دارنده پاسپورت یکی از کشورهای اروپایی از جمله یونان شهروند اروپایی محسوب می شود و  علاوه بر داشتن تمامی مزایای شهروندی، حق رای نیز خواهد داشت.

لازم به ذکر است که با توجه به امتیاز جا به جایی، شهروند یونانی می تواند به کشورهای خارج از حوزه شنگن نیز سفر کند.

اگر قصد اقامت از طریق خرید ملک در یونان را دارید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل و شرایط خود را با ما در میان بگذارید تا کارشناسان ما با توجه به شرایط و علایقتان بهترین گزینه ها را به شما پیشنهاد دهند

با کارت اقامت دائم یونان در کدام کشورهای اروپایی میتوان زندگی کرد؟

شهروندانی که موفق به اخذ کارت اقامت دائم یونان می گردند می توانند بلافاصه پس از اخذ کارت اقامت دائم در تمامی کشورهای حوزه شنگن همراه با خانواده خود زندگی کنند. در واقع شما مقیم کل حوزه شنگن خواهید بود.

در این روش مهاجرتی به این دلیل که متقاضی به جای ویزا( هم خود شخص سرمایه گذار و هم تمامی اعضا خانوداه اش) کارت اقامت کشور یونان را دریافت می نماید و مقیم اروپا محسوب میشود، امکان زندگی، تحصیل، افتتاح حساب، ثبت شرکت، خرید خانه و…را در کل حوزه شنگن خواهند داشت.

ثبت شعبه شرکت در یونان
اینم بخون

مزایای دریافت اقامت دائم یونان چیست؟

  1. در این روش فرد سرمایه گذار می تواند همه اعضا خانواده خود را (همزمان با خود )به یونان ببرد.
  2. علاوه بر همسر و فرزندان می تواند پدر و مادر خود و همچنین پدر و مادر همسر خود را نیز به  عنوان همراه با خود به اروپا ببرد و همه آن ها هم کارت اقامت دائم یونان را دریافت خواهند کرد.
  3. اجباری به حضور دائم در یونان ندارید(عدم وجود شرط حضوردائم، یعنی شما کافیست در هر شش ماه یک هفته در یونان اقامت داشته باشید)
  4. شما میتوانید در یونان زندگی کنید و از همه مزایای شهروندی در اروپا بهره مند شوید.
  5. نرخ سرمایه گذاری و اخذ اقامت از طریق خرید ملک در یونان، جزو پایین ترین نرخ های این نوع سرمایه گذاری در سرتاسر اروپا است.
  6. شما با خرید ملک، اقامت دائم را به راحتی کسب میکنید و فرایند تمدید اقامت بعد از پنج سال بسیار راحت می باشد و حتی بدون حضور وکیل نیز قابل انجام است.
۵/۵ - (۲۰ امتیاز)
مـوسسـه بیـن المـللی مهـاجـران زنـد آرتـا

ما در موسسه مهاجران زند آرتا به عنوان تنها موسسه ایرانی با شعبه مستقیم در یونان و با بهره گیری از تیم وکلای یونانی خود که بیش از ۵۰ پرونده گلدن ویزای موفق را در کارنامه خود دارند آماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه مهاجرت و اخذ ویزا برای شما عزیزان هستیم

بـرای مشــاوره یـا اطـلاعـات بیـشتر با شـماره تـلفن زیـر تـماس حاصـل فـرماییـد

(۲۰ خط) ۱۱۰۰ ۸۸۵۳ – ۰۲۱

برای مشاوره تماس بگیرید!