اخذ اقامت کانادا از طریق استارتاپ
آنچه در این مطلب میخوانیم
جدیدتــرین ها (شما هم بخوانید)
اسکالرشیپ چیست؟

اسکالرشیپ چیست؟

کار در عمان

کار در عمان (جاب آفر)

کانادا به دنبال جذب کارآفرینانی است که توانایی و پتانسیل  راه اندازی شرکت های نوآور را داشته باشند و بتوانند در کانادا ایجاد اشتغال نمایند. در این مقاله، نکات مهمی را در مورد اخذ اقامت کانادا از طریق استارتاپ را مرور خواهیم کرد . 

استارتاپ کانادا

مراحل استفاده از اخذ اقامت کانادا از طریق استارتاپ

  • یک ایده خوب داشته باشید
  • باید بتوانید یکی از سازمان های معرفی شده توسط اداره مهاجرت را مجاب به سرمایه گذاری در طرح خود کنید.
  • سپس ویزای استارتاپ به شما و خانواده شما تعلق خواهد گرفت که توسط آن ویزای اقامت دائم کانادا اعطاء می شود.
  • با ویزای استارتاپ شخص مجاز به سرمایه گذاری شخصی نمی باشد مگر اینکه سازمان های معرفی شده از شما درخواست  سرمایه گذاری و شراکت کند.
  • در صورت موفقیت در اخذ ویزای استارتاپ به شما و خانواده تان ویزای اقامت دائم کانادا اعطا می شود و این ویزا مشروط به موفق بودن بیزینس مورد نظر نمی باشد و حتی در صورت عدم موفقیت در بیزینس، پس از ورود به کانادا مشکلی در اقامت دائم شما و خانواده شما بوجود نخواهد آمد.
اگر قصد اخذ اقامت کانادا از طریق استارتاپ را دارید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل و شرایط خود را با ما در میان بگذارید تا کارشناسان ما با توجه به شرایط و علایقتان بهترین گزینه ها را به شما پیشنهاد دهند
به این محتوا امتیاز دهید ، امتیاز شما برای ما مهم است
اقامت دائم کانادا
اینم بخون
مـوسسـه بیـن المـللی مهـاجـران زنـد آرتـا

ما در موسسه مهاجران زند آرتا به عنوان تنها موسسه ایرانی با شعبه مستقیم در یونان و با بهره گیری از تیم وکلای یونانی خود که بیش از ۵۰ پرونده گلدن ویزای موفق را در کارنامه خود دارند آماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه مهاجرت و اخذ ویزا برای شما عزیزان هستیم

بـرای مشــاوره یـا اطـلاعـات بیـشتر با شـماره تـلفن زیـر تـماس حاصـل فـرماییـد

(۲۰ خط) ۱۱۰۰ ۸۸۵۳ – ۰۲۱

برای انتقادات و پیشنهادات با ما در ارتباط باشید و همچنین اگر سوالی داشتید کارشناسان ما آماده مشاوره به شما عزیزان میباشند و همچنین برای تماس سریع با کارشناسان ما و درخواست وقت مشاوره می توانید از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید.

پیام های خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید

    برای مشاوره تماس بگیرید!