ویزای گاردین
آنچه در این مطلب میخوانیم

مدارک لازم برای اخذ ویزای گاردین

برای اخذ ویزای گاردین نیاز به نامه پذیرش، فرم تقاضای ویزای گاردین برای والدین دانش آموز، گواهی تمکن مالی و ارائه گردش حساب، مشخصات متقاضی و دانش آموز، مدت زمانی که قصد ماندن دارید، مجوز تحصیلی دانش آموز خواهید داشت. اگر میخواهید بجز همسر شخص دیگری از اعضای خانواده را دعوت کنید میبایست مدارک لازم برای حمایت های مالی توسط شما ارائه شود.

نکته دیگر اینکه؛ این افراد باید مدارکی از وابستگی‌شان به کشور خود مثل کار، شغل، و یا خانواده ارائه دهند که افسر مهاجرت را از بازگشت خود به کشورشان مطمئن سازند.

یکی از دغدغه‌های والدین، شرایط و وضعیت تحصیلی فرزندشان است. همه خانواده‌ها تمایل دارند که فرزندشان در بهترین شرایط تحصیلی و علمی آموزش ببیند تا به این ترتیب آینده روشنی پیش رو داشته باشد؛ درحالی که دغدغه دوری از فرزند به همراه نگرانی از محل اسکان، شرایط زندگی و تحصیل، خورد و خوراک فرزند، همه باعث شده است تا به دنبال راهی باشند که بتوانند در دوران تحصیل فرزندشان کنار او باشند.

 

ویزای گاردین چیست

ویزای گاردین این امکان را به متقاضیان و خانواده‌هایی که قصد دارند فرزند خود را تا کشور ثالث همراهی کنند، میدهد که به همراه ویزای تحصیلی فرزندشان برای خود هم این نوع ویزا را تهیه کنند. به متقاضیان این ویزا اجازه داده می‌شود از آن کشور بازدید کرده و در صورت تحصیل فرزند خود در آن کشور بتوانند اقامت دریافت کنند.

لازم به ذکر است که، متقاضیان ویزای گاردین باید والدین بیولوژیکی کودک یا یکی از اعضای خانواده باشند که واجد شرایط نگهداری از فرزند هستند.

مزایای ویزای گاردین

  • شما به همراه فرزند در حال تحصیل خود، اقامت موقت دریافت خواهید کرد..
  • با داشتن این ویزا میتوانید در دوره های رایگان زبان انگلیسی به طور رایگان شرکت کنید.
  • در طول مدت ویزا این امکان برای شما فراهم است که به کشور مورد نظر سفرکنید.
  • نکته قابل توجه اینکه ، امکان تبدیل این نوع ویزا به ویزای دائم وجود دارد.
به این محتوا امتیاز دهید ، امتیاز شما برای ما مهم است
مهاجرت تحصیلی به نروژ
اینم بخون

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مـوسسـه بیـن المـللی مهـاجـران زنـد آرتـا

ما در موسسه بین المللی مهاجران زند آرتا، با بهره گیری از تیم وکلای مهاجرتی مجرب در ۱۰ کشور جهان، با دو شعبه فعال در تهران و آتن اماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه مهاجرت و اخذ ویزا برای شما عزیزات هستیم.

بـرای مشــاوره یـا اطـلاعـات بیـشتر با شـماره تـلفن زیـر تـماس حاصـل فـرماییـد

(10 خط) ۱۱۰۰ ۸۸۵۳ – ۰۲۱

برای انتقادات و پیشنهادات با ما در ارتباط باشید و همچنین اگر سوالی داشتید کارشناسان ما آماده مشاوره به شما عزیزان میباشند و همچنین برای تماس سریع با کارشناسان ما و درخواست وقت مشاوره می توانید از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید.

پیام های خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید

    برای مشاوره تماس بگیرید!
    blank