راه های مهاجرت به کانادا
آنچه در این مطلب میخوانیم

کشور کانادا به دلیل شرایط مساعد زندگی و آمار مهاجرپذیری بالا همواره  یکی از پرطرفدارترین کشورهای جهان برای مهاجرت بوده و هست. که ما در این مقاله، برآنیم تا یک بررسی اجمالی بر راه‌های مهاجرت به کانادا از روش‌های مختلف داشته باشیم. در قوانین مهاجرتی کانادا حدود صد روش برای مهاجرت به این کشور و رسیدن به اقامت دائم آن وجود دارد که بسته به شرایط هر فرد مطرح ترین روشهای مهاجرت به این کشور را در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد.

مهاجرت به کانادا از طریق روش کاری

کمبود نیروی کار در کشور کانادا موجب شده تا سالانه چیزی حدود سیصد هزار نفر از این طریق به مهاجرت به کانادا را انتحاب میکنند، که راه های مهاجرت از طریق کاری به کانادا هم خود به دو دسته کلی تقسیم می شوند:

۰۱ – داشتن پیشنهاد شغلی یا جاب آفر:

اگر بتوانید از طریق سایت های کاریابی و یا کاریابی های بین المللی، کارفرمایی در کانادا پیدا کنید که به شما پیشنهاد شغلی بدهد و مجوز اجازه کار از اداره مهاجرت این کشور برای شما دریافت کند می توانید از طریق ویزای کاری به این کشور مهاجرت کنید.

۰۲ – سیستم امتیاز بندی اسکیلد ورکر کانادا:

در این سیستم افراد متخصص در حوزه های مختلف که دارای حداقل شرایط زیر باشند می توانند شانس خود را از طریق اسکیلد ورکر فدرال و یا استان های مختلف کانادا امتحان کنند و بعد از ورود مستقیما اقامت دائم کانادا را دریافت نمایند:

  • سن حداکثر ۳۵ سال
  • مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد
  • ۵ سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی
  • نمره آیلتس ۷ به بالا درهمه مهارت ها
انواع راه های مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق روش تحصیلی

مهاجرت به کانادا از راه تحصیلی یکی از بهترین روش‌ها برای اخذ ویزای این کشور است که سالانه افراد زیادی از این طریق از سراسر جهان به دلایل مختلف بعد از اخذ پذیرش موفق به اخذ ویزای این کشور می شوند. بررسی شرایط آن مورد به مورد متفاوت است ولی به طورکلی، سن توجیه پذیر برای هر مقطع، داشتن مدرک زبان، معدل مورد نظر دانشگاه و داشتن هزینه های یک سال زندگی و تحصیل در این کشور از مهم ترین پارامتر های اخذ این نوع ویزا می باشد.

جهت دریافت اجازه تحصیل در کانادا و ویزای تحصیلی کانادا , در اولین مرحله شخص باید پس از آشنایی با شرایط و قوانین هر دانشگاه یا کالج, از یکی از آنها پذیرش بگیرد.

برای اطلاعات بیشتر مقاله مربوط به مهاجرت تحصیلی به کانادا را حتما بخوانید

بهترین شهر کانادا برای ایرانیان
اینم بخون

مهاجرت به کانادا از طریق روش سرمایه گذاری

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و یا خرید و راه اندازی یک بیزینس یکی از روش های مطمئن برای اخذ ویزا و اقامت این کشور می باشد که با توجه به قوانین ایالتی هر استان کانادا شرایط آن متفاوت است. ولی بطور کلی در حال حاضر برای سرمایه گذاری در کانادا باید سرمایه ای بین ۱۰۰ تا ۴۰۰ هزار دلار کانادا را کنار گذاشت.

افرادی که متمایل به سرمایه گذاری در کانادا می باشند می بایست علاوه بر دارا بودن سرمایه ی مورد نیاز برای سرمایه گذاری، سوابق مدیریتی نیز داشته باشند. در صورتی که فرد متقاضی، صاحب یک موسسه ی تولیدی و یا خدماتی باشد، می بایست دفاتر سود و زیان و مدارک مالیاتی را جهت اثبات ارائه دهد

مهاجرت به کانادا از طریق راه اندازی استارت آپ

برای مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ داشتن ایده ای نو و قابل اجرا و سود ده در این کشور مهم ترین شرط این روش می باشد که داشتن این بیزینس پلن و بررسی آن کار مشاوران تخصصی این حوزه هست که در کنار داشتن مدرک آیلتس ۵ می تواند راه شما را به این کشور باز کند

مهاجرت به کانادا با ویزای توریستی

طبیعتا همان طور که از نام این ویزا برمی آید داشتن آن تنها اجازه حضور موقت شما دراین کشور را می دهد که در شرایط خاص امکان تبدیل به سایر ویزا ها را هم دارد.از مهم ترین لازمه های اخذ این ویزا هم سابقه سفر مناسب و آوردن دلیل برای حضور موقت در این کشور مثل داشتن دعوت نامه از اقوام درجه یک و یا بازدید از یک نمایشگاه تجاری خاص می باشد.

نتیـــــجه گیــــری

همان طورکه گفتیم  کانادا یکی از پرطرفدارترین کشورهای جهان برای مهاجرت است و راه های مهاجرت به کانادا زیاد است ما در این مقاله سعی کردیم روش های اصلی مهاجرت به کانادا را بررسی کردیم ، اگر سوالی داشتید درمورد راه های مهاجرت حتما با کارشناسان موسسه مهاجرتی زند 
آرتا در ارتباط باشید

مـوسسـه بیـن المـللی مهـاجـران زنـد آرتـا

ما در موسسه مهاجران زند آرتا به عنوان تنها موسسه ایرانی با شعبه مستقیم در یونان و با بهره گیری از تیم وکلای یونانی خود که بیش از ۵۰ پرونده گلدن ویزای موفق را در کارنامه خود دارند آماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه مهاجرت و اخذ ویزا برای شما عزیزان هستیم

بـرای مشــاوره یـا اطـلاعـات بیـشتر با شـماره تـلفن زیـر تـماس حاصـل فـرماییـد

(۲۰ خط) ۱۱۰۰ ۸۸۵۳ – ۰۲۱

    برای مشاوره تماس بگیرید!