تاسیس شرکت در مونته نگرو
آنچه در این مطلب میخوانیم

در این مقاله سعی شده است درباره یکی از روش های مهاجرت به مونته گرو ; اقامت از طریق تاسیس شرکت در مونته نگرو توضیحات کامل و جامعی ارائه گردد.

مونته نگرو در گزارش “Doing Business 2017” که توسط بانک جهانی تهیه شده و رتبه بندی مناسب بودن محیط سرمایه گذاری در ۱۹۰ کشور جهان، در رتبه ۴۲ قرار دارد. با سرمایه گذاری مناسب در مونته نگرو، راه شما به اروپا باز می شود و از این طریق می توانید از مزایای مالیاتی نیز استفاده کنید. مالیات شرکتها در کشور مونته نگرو ۹٪ و مالیات بر درآمد نیز ۹٪ است. به دلیل چنین سیاست های مالیاتی و همچنین به دلیل اعتبار در سایر کشورها،‌ مونته نگرو مورد توجه سرمایه گذاران خارجی قرار گرفته و به عنوان یکی از پایگاه های جدید سرمایه گذاری اروپا دیده می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد ثبت شرکت و مراحل کامل آن، مقاله مربوط به اقامت از طریق ثبت شرکت را بخوانید

آنچه به بهبود چشمگیر محیط تجاری کشور کمک کرده است، برنامه هایی ست که موانع پیشرفت پروژه های جدید سرمایه گذاری را از سر راه برداشته و هدف آن ایجاد یک فضای تجاری مطلوبتر است. همینطور میتوان به تصویب قوانین سازگار با اتحادیه اروپا، اجرای سیستم مالی و اصلاح نهادی در بخش مالی، نیز اشاره کرد. به همین دلیل، مونته نگرو برای سرمایه گذارانی که خواهان اقامت بین المللی دوم هستند، به گزینه ای جذاب تبدیل شده است.

با توجه به عضویت مونته نگرو در اتحادیه اروپا تا چند سال آینده، سرمایه گذاری های قوی در بخشهای ساخت و ساز، گردشگری، حمل و نقل، انرژی و کشاورزی انجام شده است که ارزش سرمایه را افزایش خواهد داد و این خود منجر به افزایش فعالیتهای اقتصادی بالقوه میشود.

زیر نظر شرکت ماترا گروپ مونته نگرو، تأسیس شرکت در مونته نگرو بسیار سریع انجام می شود. وقتی شرکتی را راه اندازی می کنید، بلافاصله برای شما حساب بانکی باز می شود و می توانید در سراسر دنیا صورتحساب پرداخت کنید.

شما از طریق این سرمایه گذاری می توانید در کوچکترین و امن ترین کشور کاندیدای اتحادیه اروپا، گزینه ای مطمئن برای خود و خانواده تان ایجاد کنید.

اسنادی که باید تهیه کنید کپی صفحه گذرنامه‌ (بیومتریک) متقاضی اصلی و ترجمه انگلیسی معتبر از مدارک دانشگاهی یا دبیرستانی وی میباشد. همچنین اثبات عدم سوء پیشینه و ترجمه آن به زبان انگلیسی مورد نیاز خواهد بود.

از دیگر مواردی که برای ثبت شرکت در مونته نگرو باید به آن توجه داشته باشید، می توان به انتخاب نام شرکتی که در مونته نگرو تأسیس می شود، زمینه اصلی فعالیت، هزینه های تأسیس شرکت، هزینه های سالانه شرکت و هزینه های مجوز کار اشاره کرد.

مونته نگرو

مراحل کار

 1. مشاوره رایگان: مصاحبه اول ما در تهران انجام خواهد شد و برای ایجاد نقشه راه مناسب برای شما، مشاوره ای رایگان در مورد  اقامت از طریق تاسیس شرکت در مونته نگرو  در اختیارتان قرار خواهیم داد.
 2. بستن قرارداد: با تحویل اسناد شما به ما و امضای فی مابین قراردادی که توسط وکیل شرکت تهیه شده است، ما متعهد می شویم كه این خدمات را به شما ارائه دهیم و کار خود را آغاز میکنیم.
 3. ثبت شرکت و گرفتن مجوز: بعد از اخذ ویزا برای متقاضی که حدود یک ماه زمان خواهد برد، متقاضی به مونته نگرو سفر میکند. تیم ما در مونته نگرو و در فرودگاه پودگوریتسا از شما استقابل کرده و تا پایان پروسه همراه شما خواهد بود. ثبت شرکت شما طی ۵-۷ روز کاری، انجام میشود و در نهایت، پروسه اخذ اقامت شما آغاز میگردد. شما می توانید مجوز اقامت و کار خود را طی حداکثر ۳ هفته آینده دریافت کنید. توجه داشته باشید که وقتی مدیرعامل شرکت مجوز اقامت و کار دریافت می کند، همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال وی نیز اجازه اقامت دریافت خواهند کرد.
 4. ادامه اقامت و مجوزهای کاری شرکت پس از تأسیس: تیم ما هر ماه مشاوره مالی و خدمات حسابداری را به طور مرتب به شما ارائه خواهد داد.

برای به دست آوردن مجوزهای اقامت و کار شما که با تأسیس شرکت همراه است، باید آدرس منزل و محل کارتان مشخص شود که موسسه مهاجران زند آرتا آن را برای شما ارائه می دهد.

از آنجا که شما همچنین مدیرعامل شرکت خود هستید، حق بیمه تأمین اجتماعی شما باید هر ماه به صورت تمام وقت به دولت پرداخت شود. به عنوان مدیرعامل شرکت، لازم نیست یک کارمند دیگر را برای تجارت خود استخدام کنید اما ضروری است مدیرعامل شرکت مجوز اقامت و کار را بدست آورد.

ما همچنین خدمات حسابداری را به شما ارائه می دهیم. این سرویس ۱۲ ماه را پوشش می دهد. اگر گردش مالی شرکت شما از ۱۸۰۰۰ یورو در سال تجاوز نکند، دیگر لازم به ثبت شرکت شما به عنوان شرکتی با مالیات بر ارزش افزوده نخواهد بود. بنابراین کافی است اظهارنامه مالی خود را سالی یک بار ارسال کنید.

اگر درآمد سالانه شما از ۱۸۰۰۰ یورو فراتر رود، شما یک مالیات بر ارزش افزوده ثبت شده نیز خواهید داشت به طوری که هر ماه صورت حسابهای منظم دریافت خواهید کرد.

برای اخذ اقامت و مجوز کار در مونته نگرو، می توانید شرکتی با سرمایه ۱ یورو تأسیس کنید. این یک مزیت بزرگ است که نیازی به سرمایه در تأسیس شرکت Ltd ندارید.

البته مونته نگرو‌ گام های محکمی به سوی اتحادیه اروپا بر می دارد که در پی آن، در آینده تأسیس شرکت سخت تر شده و تقاضای سرمایه ایجاد خواهد شد. اتحادیه اروپا معیارهای متفاوتی را برای کشور به ارمغان خواهد آورد.

پس از تأیید و تأسیس شرکت توسط اتاق بازرگانی، بلافاصله می توانید پرداختها را شروع کنید. اگر شرکت خود را با وکالت تنظیم کنید، دولت مونته نگرو شما را برای اقامت و مجوزهای کاری خود به مونته نگرو دعوت می کند.

پس از اتمام مراحل فوق، کارت اقامت موقت و مجوز کار شما طی سه هفته آماده خواهد شد.‌‌ از آنجا که وزارت امور داخلی پودگوریسا کارت شما را به شخص دیگری نمی دهد، برای گرفتن آن باید یا تا صدور کارت اقامت در مونته نگرو بمانید و یا دوباره به مونته سفر کنید که توصیه موسسه ما، ماندن در مونته نگرو و لذت بردن از جاذبه های این کشور زیبا است.

مراحل اقامت از طریق تاسیس شرکت در مونته نگرو

 1. ابتدا باید نامی انتخاب شود: نام شرکت باید در کشور بی نظیر باشد و توسط یک دفتر اسناد رسمی بررسی شود؛ بنابراین حداقل سه نام توصیه می شود.
 2. فعالیت اصلی شرکت باید مشخص شود: ۷۰ فعالیت مختلف در این قرارداد وجود دارد.
 3. کپی گذرنامه بیومتریک متقاضی
 4. اثبات عدم سوء پیشینه
 5. دیپلم و یا مدرک رسمی دانشگاهی: باید به زبان انگلیسی ترجمه شود

اجازه اقامت چیست؟

داشتن اجازه اقامت یک کشور به معنای توانایی زندگی نامحدود در مرزهای آن کشور است. اجازه اقامت و شهروندی، شرایط مختلفی دارد. وقتی مجوز اقامت گرفتید، نمی توانید به آن کشور رأی دهید، تنها می توانید در آن کشور اقامت کنید.

هنگام راه اندازی شرکتی در مونته نگرو، شما می توانید مجوز اقامت و کار دریافت کنید و پس از ۱۰ سال زندگی در مونته نگرو، درخواست تابعیت (شهروندی) کنید.

به این محتوا امتیاز دهید ، امتیاز شما برای ما مهم است
اقامت مونته نگرو با خرید ملک
اینم بخون

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =

مـوسسـه بیـن المـللی مهـاجـران زنـد آرتـا

ما در موسسه بین المللی مهاجران زند آرتا، با بهره گیری از تیم وکلای مهاجرتی مجرب در ۱۰ کشور جهان، با دو شعبه فعال در تهران و آتن اماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه مهاجرت و اخذ ویزا برای شما عزیزات هستیم.

بـرای مشــاوره یـا اطـلاعـات بیـشتر با شـماره تـلفن زیـر تـماس حاصـل فـرماییـد

(10 خط) ۱۱۰۰ ۸۸۵۳ – ۰۲۱

برای انتقادات و پیشنهادات با ما در ارتباط باشید و همچنین اگر سوالی داشتید کارشناسان ما آماده مشاوره به شما عزیزان میباشند و همچنین برای تماس سریع با کارشناسان ما و درخواست وقت مشاوره می توانید از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید.

پیام های خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید

  هشت + 2 =

  برای مشاوره تماس بگیرید!
  موسسه مهاجرتی زند آرتا