اقامت آزاد عمان
آنچه در این مطلب میخوانیم
جدیدتــرین ها (شما هم بخوانید)
استارتاپ در عمان

استارتاپ در عمان

اقامت آزاد عمان

اقامت آزاد عمان

کشور سلطان‌نشین عمان، کشور مطلوبی برای زندگی ایرانیان است. زیرا این کشور علاوه بر نزدیکی به ایران و داشتن مرز آبی با آن، از مزایای دیگری نیز برخوردار می‌باشد که برای ایرانی‌ها حائز اهمیت است. از جمله آنکه دریافت اقامت آزاد عمان در کمتر از دو ماه امکان‌پذیر است و نیاز به مدرک خاصی ندارد. هزینه‌های دریافت اقامت در این کشور در مقایسه با کشورهای اروپایی و کانادا بسیار پایین‌تر است. علاوه برآن، زبان انگلیسی به‌عنوان زبان معتبر به‌طور گسترده‌‌ای در عمان استفاده می‌شود و نیاز به یادگیری زبان عربی نمی‌باشد. این کشور مسلمان‌نشین، با وجود مساحت بالا که سومین کشور بزرگ شبه‌جزیره عربستان است، از جمعیت کمی برخوردار است (۵.۵ میلیون نفر در مساحت ۳۰۹،۵۰۰ کیلومتر مربع).

افزون بر آن، عمان برای بسیاری از ایرانی‌ها سکوی پرتاب است.

ایرانی‌هایی که هدفشان مهاجرت به کانادا یا اروپا است و برای طی این مسیر با مشکلات عدیده‌ای مواجه هستند، دریافت اقامت عمان این مسیر را برای آنها کوتاه و مطمئن می‌سازد. با داشتن اقامت آزاد این کشور امن، آرام و قانونمند، ظرف سه ماه می‌توان به ویزای شینگن دسترسی پیدا کرد.

دفتر مهاجران زند آرتا از مطمئن‌ترین راه شما را صاحب بطاقه کارت عمان می‌کند.

این روش، «دریافت اقامت آزاد با کفیل عمانی» است. اقامت آزاد عمان دو ساله و به شرط تمدید می‌باشد. برای حفظ اقامت، متقاضی لازم است دو بار در سال (با فاصله زمانی حداکثر ۶ ماه) از خاک عمان خارج و مجددا به آن وارد شود.

افرادی که دارای سرمایه هستند، برای راه‌اندازی برخی کسب و کارها و یا واردات محصولات به عمان می‌توانند از مسیر اقامت آزاد اقدام به راه‌اندازی بیزنس خود بکنند بدون آنکه لازم باشد ثبت شرکت انجام دهند. برای اطلاعات بیشتر به قسمت استارت‌آپ بیزینس مراجعه کنید.

به این محتوا امتیاز دهید ، امتیاز شما برای ما مهم است
استارتاپ در عمان
اینم بخون
مـوسسـه بیـن المـللی مهـاجـران زنـد آرتـا

ما در موسسه مهاجران زند آرتا به عنوان تنها موسسه ایرانی با شعبه مستقیم در یونان و با بهره گیری از تیم وکلای یونانی خود که بیش از ۵۰ پرونده گلدن ویزای موفق را در کارنامه خود دارند آماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه مهاجرت و اخذ ویزا برای شما عزیزان هستیم

بـرای مشــاوره یـا اطـلاعـات بیـشتر با شـماره تـلفن زیـر تـماس حاصـل فـرماییـد

(۲۰ خط) ۱۱۰۰ ۸۸۵۳ – ۰۲۱

برای مشاوره تماس بگیرید!