مهاجرت به کانادا

Canada

_

احتمالا زمانی که صحبت از مهاجرت به کانادا می‌شود، بسیاری از افراد به یک چیز فکر می‌کنند: چگونه به کانادا مهاجرت کنیم؟ 

اطلاعات کلی درباره مهاجرت به کانادا

 کانادا بزرگترین کشور از نظر وسعت در آمریکای شمالی است. به زبان سرخ پوستی کلمه کانادا  به معنای سرپناه است. پرچم کانادا دارای یک برگ قرمز افرا در وسط و دو نوار قرمز رنگ در کناره ها میباشد که این رنگ ها سمبل صلح ، آرامش ، امید ، کامیابی و بی طرفیست. همچنین برگ درخت افرا  نشانه ای از میراث فرهنگی کانادا و منابع طبیعی این کشور است.

کانادا در کنار سه اقیانوس آرام،اطلس و منجمد شمالی قرار گرفته است. این کشور بعد از روسیه دومین کشور بزرگ جهان در دنیاست و همچنین از آن می توان به عنوان یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان نام برد. این کشور پهناور شهرهای بزرگی مثل تورنتو، مونترال و ونکوور را در خود جای داده است. تورنتو پر جمعیت ترین شهر کاناداست.

نزدیک به نیمی از جمعیت کانادا را مهاجران تشکیل میدهند پس ناگفته پیداست که این کشور  یکی از متنوع ترین کشورهای جهان از لحاظ تنوع  نژادی است.

کانادا دارای دو زبان رسمی فرانسوی و انگلیسی است. کارکنان دولت فدرال کانادا میتوانند یکی از این دو را به دلخواه خود انتخاب کنند. البته زبان غالب در این کشور انگلیسی است.

خدمات کشور کانادا

هزینه های زندگی در کانادا

نخستین دغدغه افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند، این است که هزینه زندگی در کانادا چقدر است ؟ این افراد تمایل دارند بدانند که کیفیت زندگی آن‌ها در کانادا چگونه خواهد بود و آیا می‌توانند زندگی آسوده‌ و راحتی در این کشور داشته باشند یا نه؟ با اینکه هزینه زندگی در کانادا بالاست، اما اکثر مردم کانادا از قدرت خرید بالایی برخوردارند. در ادامه به برخی از هزینه ها میپردازیم :

 • قسمت عمده هزینه زندگی در کانادا را هزینه مسکن و اجاره منزل تشکیل می دهد (هزینه اجاره یک آپارتمان کوچک در مرکز شهر تورنتو از ۸۱۳$ تا ۲۱۰۰$ (دلار کانادا) متفاوت است.)
 • هزینه حمل و نقل در کانادا در مقایسه با کشورهای دیگر مناسب است (نرخ مترو در تورنتو حدود ۳.۲۵ دلار است)
 • به طور متوسط هزینه خرید یک مترمربع ملک مسکونی در مرکز تورنتو حدود ۷۷۰۰$ دلار است و در حومه شهر در حدود ۴۰۲۰$ دلار کاناداست.
 • باید ۷۰ تا ۹۰ دلار در هر ماه بابت استفاده از آب، برق و گاز بپردازید
 • هزینه تغذیه یک خانواده ۴ نفره در کانادا تقریبأ ۲۰۰۰ دلار است.

بـرای مطـالعـه دقیـق تـر در مـورد ایــن مـوضـوع حـتما مـقـاله مـربـوط بـه هزینه مهاجرت به کانادا را بخـوانیـد

موسسه زند آرتا ، همراهی مطمئن برای حرکت به سوی آینده ای روشن

فـرم زیر را پر کنیـد تا در سریـعترین زمـان ممـکن با شـما تـماس بگیـریم

 مزایا و معایب مهاجرت به کانادا

مزایای مهاجرت به کانادا بیشتر از معایب آن است و کانادا کشوری عالی برای مهاجرت محسوب میشود. در ادامه به برخی از مزایا و معایب مهاجرت به کانادا میپردازیم »

 • کانادا وضعیت اقتصادی با ثبات و قدرتمندی دارد.
 • سطح رضایت مردم از زندگی در کانادا بسیار بالاست.
 • طبیعت بکر کانادا یکی از مزایای این کشور محسوب میشود.
 • این کشور یک کشور جهان اول است
 • نرخ پایین بیکاری امتیاز بالای کشور کانادا است.
 • کانادا کشوری مقرون به صرفه برای ادامه تحصیل است
 • پیدا کردن شغل برای افراد کم تجربه سخت است
 • زمستان اغلب مناطق این کشور بسیار سرد و طولانی است
 • قوانین دولتی در کانادا سخت گیرانه است.
 • مالیات بالای این کشور یکی دیگر از معایت کشور کانادا میباشد

بـرای مطـالعـه دقیـق تـر در مـورد ایــن مـوضـوع حـتما مـقـاله مـربـوط بـه مزایا و معایب مهاجرت به کانادا را بخـوانیـد

مهاجرت تحصیلی به کانادا

مهاجرت تحصیلی به کانادا میتواند برای کسانیکه قصد مهاجرت به کانادا را دارند گزینه مناسبی باشد .

جهت دریافت اجازه تحصیل در کانادا و ویزای تحصیلی کانادا , در اولین مرحله شخص باید پس از آشنایی با شرایط و قوانین هر دانشگاه یا کالج, از یکی از آنها پذیرش بگیرد.

در خصوص مهارت های زبانی نیز لازم است متقاضی با شرکت در یکی از آزمون های استاندارد IELTS و TOEFL و اخذ مدرک با نمره مناسب خواسته شده در کالج یا دانشگاه مورد نظر ، جهت تکمیل پذیرش آن را به همرا سایر مدارک ارائه دهد. 

بـرای اطـلاعات بیـشتر در مـورد مهاجرت تحصیلی حتـما مقـاله مربـوط بـه مهاجرت تحصیلی به کانادا را بخـوانید (با جـزئیات به تـمام شـرایط و هـزینه ها پـرداختیم)

 

روش های مهاجرت به کانادا

روش های بسیاری برای مهاجرت به کانادا وجود دارد اما این نکته قابل توجه است که تمامی راه های مهاجرتی برای همه افراد مورد استفاده نیست؛ فرضا اگر یکی از نزدیکان شما از مسیر کارافرینی این باعث نمیشود که شما نیز بتوانید از این روش استفاده کنید .

بهترین روش مهاجرت به کانادا با توجه به شرایط هر فرد تعیین میشود. از بهترین روش های مهاجرتی میتوان به مهاجرت تحصیلی، ثبت شرکت و خرید بیزنس؛ جاب آفر، ثبت شعبه شرکت ، اکسپرس اینتری اشاره کرد که در حال حاضر برای ایرانیان قابل اقدام است.  در ادامه موارد ذکر شده را بررسی میکینم :

مهاجرت به کانادا از طریق مهاجرت تحصیلی :

مزیت کشور کانادا نسبت به سایر کشور‌ها، در امکان‌ اخذ ویزای همراه برای پدر یا مادر دانش‌آموز دارای پذیرش از کالج‌های کانادا یا دبیرستان‌های کانادا است. همچنین، دانشجویانی که مایل به کار در کانادا هستند، میتوانند پس از اتمام تحصیل خود برای دریافت گواهی کار پس از تحصیل در کانادا اقدام نمایند. کشور کانادا شرایط اخذ اقامت دائم کانادا از طریق تحصیل را برای دانشجویان خارجی نیز مهیا کرده است.

در دو مقطع مدرسه یا دانشگاه برای مهاجرت تحصیلی به کانادا متقاضی وجود دارد. بهمین دلیل است که اداره مهاجرت کانادا با توجه به رده سنی افراد ویزای دانش اموزی و دانشجویی در نظر گرفته است. امکان اخذ اقامت دائم پس از سه سال اقامت در این کشور وجود دارد.

هرساله دانشجویان بسیاری از سراسر دنیا برای تحصیل در کانادا اقدام به مهاجرت می نمایند. دانشجویان بین المللی برای تحصیل در کشور کانادا نیاز به دریافت ویزای تحصیل خواهند داشت. این مجوز به عنوان یک سند از سوی اداره مهاجرت کانادا به دانشجویان بین المللی اعطا می گردد. دانشجویانی که قصد دارند برای بیش از یک سال در کانادا تحصیل نمایند می توانند در پایان هر سال مجوز تحصیلی خود را در کانادا تمدید کنند. همینطور دانشجویان برای دریافت مجوز تحصیلی خود باید در ابتدای امر از موسسه یا دانشگاه که مورد تائید اداره مهاجرت کانادا می باشد پذیرش دریافت نمایند. پس از آن نامه خود را مبنی بر قبولی در دانشگاه های کانادا به سفارت ارسال نمایند تا بر حسب آن بتوانند ویزای تحصیل خود را دریافت کنند.

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت :

یکی از روش های مهاجرت به کانادا، ثبت شرکت است اما توجه داشته باشید که خود این کار به تنهایی منجر به اخذ PR ‌یا اقامت کانادا به صورت دائم نمی شود. افرادی که در کانادا شرکتی را ثبت می کنند باید در مدت زمانی به سوددهی برسند تا دولت کانادا با اخذ اقامت دائم آن ها موافقت کند.

توجه داشته باشید که مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت و کار آفرینی دو مقوله کاملا جدا است. کشور کانادا زمانی ثبت شرکت در این کشور را تائید می کند که بداند شما در دراز مدت برای اقتصاد کانادا مفید خواهید بود. بنابراین ارائه گزارش های مالی در آینده و کسب اقامت دائم به شما در این راه کمک می کند. از طرفی داشتن بیزنس پلن و برنامه های کارآفرینی استانی کانادا می تواند منجر به اخذ اقامت دائم شما شود.

برای اینکه بتوانید در کانادا ثبت شرکت کنید، به مجوز تجارت نیاز دارید که این مجوز در حقیقت توسط اداره فدرال کانادا برای شما صادر می شود. قوانین موجود در کانادا در زمینه بیزنس و تجارت به گونه ای است که از بسیاری از کسب و کارهای جدید و شرکت های تازه تاسیس حمایت می کند. به همین علت، این کشور مقصد بسیار مناسبی برای افرادی است که می خواهند به سرمایه گذاری در کانادا بپردازند.

ثبت شرکت در کانادا یکی از راه های اصولی برای سرمایه گذاری در کانادا و در نهایت اخذ اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری است. این روش مناسب افرادی است که قصد اجرای ایده کسب و کار خود را دارند یا قصد دارند حوزه فعالیت شرکت خود را گسترش دهند.

مهاجرت به کانادا از طریق جاب افر

ویزای جاب آفر کانادا، نوعی ویزا است که به نیروهای کار خارجی اجازه می‌دهد برای کار به کانادا بیایند. با این ویزا می‌توانید تا زمان اعتبار جاب‌آفر، خانواده خود را هم به کانادا ببرید. این روش یکی از محبوب‌ترین روش‌های مهاجرت به کانادا است، چون دغدغه کار در کانادا را برای مهاجر رفع می‌کند. لازم به ذکر است که هر جاب‌آفری معتبر نیست و کارفرما، متقاضی و خودِ پیشنهاد شغلی باید شرایطی را داشته باشند.

جاب آفر کانادا (job offer) یک پیشنهاد شغلی رسمی است که توسط کارفرمای کانادایی به یک نیروی کار خارجی ارائه می‌شود. نیروی کار خارجی باید برای این پیشنهاد شغلی واجد شرایط باشد، یعنی در آن حرفه مهارت و تخصص کافی داشته باشد. پیشنهاد شغلی باید برای یک موقعیت شغلی تمام وقت و شامل حقوق و شرایط و ساعات کار کاری مطابق با استانداردهای تعیین شده توسط استان یا منطقه‌ای باشد که شغل در آن واقع شده است.

پیشنهاد شغلی کانادا همچنین توسط دولت کانادا ارزیابی می‌شود تا اطمینان حاصل شود شرایط ویزای پیشنهاد شغلی کانادا را برآورده می‌کند. زمانی‌که پیشنهاد شغلی ارزیابی و تایید شد، نیروی کار خارجی می تواند برای ویزای جاب‌آفر کانادا برای مهاجرت به این کشور و کار برای کارفرمای کانادایی درخواست دهد و در صورت داشتن شرایط، اقامت کانادا را بگیرد.

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شعبه شرکت :

کانادا دارای استان ها و شهرهای متفاوتی است که هر کدام ممکن است استراتژی سرمایه گذاری متفاوتی داشته باشند از این رو صاحبان شرکت ها به فکر ثبت شعبه شرکت در کانادا هستند چراکه هر شرکت موفق نیازمند تیم مستعدی دارد که بتواند در نقاط مختلف جهان خدمات ارائه بدهد.به طور کلی می توان گفت تورنتو و شهر های مشابه مرکز بیزینس های کانادا هستند و طیف وسیعی از کسب و کارها را در بر می گیرد از این رو اکثر شرکت ها و شعبه های آن ها در این شهر ثبت می شوند.

اما باید ببینیم که تفاوت های شعبه شرکت با یک شرکت مستقل چیست و چه ویژگی هایی دارد.مهم ترین نکته این است که شعبه طبق قانون کانادا یک بخش توسعه یافته به واسطه یک شرکت خارجی و مستقل است.در واقع،شرکت مادر باید کاملا مستقل و نوع کسب و کار آن به طور شفاف ثبت شده باشد و شعبه تاسیسی در کانادا،تابع شرکت مادر خواهد بود.به این شعبه که مسئول کار در بازار محل جدید را دارد،دفتر نمایندگی نیز گفته می شود.

موسسه زند آرتا ، همراهی مطمئن برای حرکت به سوی آینده ای روشن

فـرم زیر را پر کنیـد تا در سریـعترین زمـان ممـکن با شـما تـماس بگیـریم

بهترین شهرهای کانادا برای ایرانیان

کانادا کشوری فوق العاده برای مهاجرت ایرانیان است و افرادی که با هدف شرایط کاری و تحصیلی بهتر قصد دارند به این کشور مهاجرت کنند معمولا سه شهر تورنتو ، ونکوور و ادمونتون را انتخاب مینمایند.

ونکوور شهری با بیشترین آمار ایرانی مهاجر است. این شهر یکی از گران ترین و چند فرهنگی‌ترین شهرهای کشور کانادا است و همچنین بهترین شهر کانادا از لحاظ آب و هوا و شرایط کاری شهر ونکوور و برای تحصیل شهرمونترال است . برای اطلاعات کامل در مورد ۳ شهر گفته شده مقاله مربوط به بهترین شهر کانادا برای ایرانیان را مطالعه کنید

اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل و شرایط خود را با ما در میان بگذارید تا کارشناسان ما با توجه به شرایط و علایقتان بهترین گزینه ها را به شما پیشنهاد دهند

شماره تماس جهت مشاوره رایگان ۰۹۱۲۷۳۷۲۳۹۳

بررسی شرایط کلی برای مهاجرت به کانادا

وضعیت اقتصادی در کانادا

وقتی ازکانادا صحبت میکنیم درباره یکی از ثروتمند ترین کشورهای جهان سخن میگوییم. کشوری با اقتصادی پر از تنوع و گوناگونی.

از تولیدات این کشور میتوان به مواد غذایی، کاغذ، صنایع شیمیایی، نفت، چوب و تولیدات فلزی اشاره نمود. بیشترین شرکت های تولیدی آنها در دو ایالت کبک و انتاریو مستقر هستند.

این کشور دارای منابع معدنی غنی و صنایع پیشرفته و محصولات فراوان کشاورزی می باشد. لازم به ذکر است که سیستم اقتصادی کانادا به شدت به ایالات متحده امریکا وابسته است.

آب و هوا در کانادا

آب و هوای کانادا به علت عرض جغرافیایی بالا بسیار متنوع است و بخش اعظمی از آن دارای آب و هوای مطبوع ،بارندگی خوب در طول سال و طبیعت بسیار زیباست.

سیاست در کانادا

این کشور دموکرات فدرال و پادشاهی مشروطه است . پارلمان کانادا به دو بخش مجلس سنا و مجلس عوام تقسیم میشود. هر کدام از ده ایالت کانادا توسط یک دولت مستقل اداره میشود. پایتخت این کشور اتاوا است. فرماندار کل کانادا توسط ملکه انگلیس انتخاب می شود.

بهداشت و درمان در کانادا

به طور کلی تمامی امور بهداشتی و درمانی در کانادا به صورت رایگان ارايه میشود. از جمله این خدمات رایگان میتوان به ویزیت توسط پزشک و انجام  انواع آزمایش ها اشاره نمود که در قبال ارایه کارت بهداشتی انجام می شود. این کارت سه ماه پس از ورود مهاجران به کانادا صادر خواهد شد. افراد ساکن  در کانادا یک پزشک خانوادگی دارند که اولین کسی که فرد باید در صورت لزوم جهت معاینه و بررسی مشکل پزشکی مراجعه نماید همین پزشک خانوادگی است که در صورت نیاز پزشک خانوادگی فرد را به سایر متخصصان مربوطه ارجاع خواهد داد.

وضعیت کار در کانادا

کانادا فرصت های جدید بسیاری را در اختیار مهاجران قرار میدهد. دلیل آن نیاز مبرم این کشور به نیروی کار جوان میباشد. شاید این سوال پیش بیاید که چرا کانادا در این حد به نیروی کار نیازمند است؟ جواب را میتوان با جستجو درباره میانگین سنی مردم این  کشور پیدا کرد. جمعیت کشور پهناور کانادا رو به پیر شدن است. ۱۶درصد جمعیت کانادا بالای ۶۵ سال است. از طرفی کانادا پایین ترین نرخ زاد و ولد را دارد و بدیهی است این کشور برای انجام امور خود نیاز به نیروی کار جوان   دارد. حدود ۱۰میلیون نفر از نیروی کار این کشور را مهاجران تشکیل میدهند، یعنی از هر چهار نفر نیروی کار یک نفر مهاجر می باشدو این خبر خوبی است برای مهاجرینی که قصد گرفتن اقامت کانادا را دارند.

به طور کلی دو راه برای مهاجرت کاری به کانادا وجود دارد یکی استفاده از برنامه اسکیل وورکرز کانادا و دیگری دریافت پیشنهاد کاری از کارفرماهای کانادایی است. در روش اول در صورتی که شما از طریق برنامه اسکیل وورکرز موفق به اخذ اقامت کانادا گردید از همان ابتدا اقامت دایم کانادا برای شما صادر میگردد. اما در روش جاب آفر یا پیشنهاد کاری،  کارفرماهای کانادایی فقط در بعضی از شهرهای کانادا اجازه اقامت دایم به شما داده خواهد شد.

مدارک کاری باید بر اساس استانداردهای دولت فدرال کانادا معادل سازی شوند. دربعضی از رشته ها فقط به مدرک فنی حرفه ای نیاز هست اما در بیشتر رشته ها مدرک معتبر دانشگاهی معتبر مورد نیاز است.

تحصیل در کانادا

همان طور که همه میدانیم کانادا جزو اولین انتخاب های دانشجویان بین المللی برای مهاجرت تحصیلی میباشد.  مهمترین دلیل این انتخاب، ارزشمند بودن مدارک تحصیلی دانشگاههای کانادا و در کنار آن معقول بودن هزینه ها نسبت به سطح بالای کیفیت آموزش می باشد.

کانادا یکی از اعضا گروه هشت میباشد(گروه هشت یعنی هشت کشور صنعتی و ثروتمند جهان که پنجاه درصد اقتصاد جهان را در دست دارند).لازم به ذکر است کانادا از بین تمامی اعضا این گروه، بیشترین مقدار بودجه را صرف آموزش میکند و این نکته ثابت می کند که چرا سطح آموزش در این کشور بالاست.

با تمامی این مزایا در نهایت هزینه تحصیل و زندگی در کانادا در مقایسه با کشورهایی مانند انگلیس و آمریکا پایین تر و معقول تر است. از طرفی کشور کانادا با تخصیص انواع بورس های تحصیلی و همین طور اجازه کار حین تحصیل به دانشجویان کمک میکند تا بتوانند این هزینه ها را پوشش دهند. برای اطلاعات بیشتر مقاله مزبوط به مهاجرت تحصیلی به کانادا هم بخوانید

سوالات متداول

بیش از ۸۰ نوع برنامه مهاجرتی مختلف به کانادا وجود دارد که بنا به شرایط و موقعیت هر فرد روش مناسب مهاجرتی متفاوت میباشد اما پرطرفدارترین رو ش های مهاجرتی به کانادا تحصیلی ، استارتاپ و اکسپرس اینتری میباشد

اگر از طریق تحصیلی قصد مهاجرت به کانادا را دارید هزینه شهریه های دانشکاه کانادا بین ۱۵ هزار تا ۲۵ هزار دلار میباشد، اگر از طریق ثبت شرکت یا استارتاپ قصد مهاجرت دارید هزینه از ۳۰ هزار دلار شروع میشود. این دو نمونه از حدود هزینه های مهاجرتی کانادا بود اما از انجا که روش های مهاجرتی زیادی وجود  دارد هزینه بسیار متفاوت میباشد

بله ، کانادا یکی از معدود کشورهایی میباشد که در آن هنوز قانون خاک وجود دارد یعنی اگر فرزند در این کشور بدنیا بیاید والدین بعد از طی زمان لازم میتوانند درخواست اخذ اقامت دهند.

با توجه به اینکه روش های  مهاجرتی زیادی برای رفتن به کانادا وجود  دارد شرایط سنی نیز متغییر میباشد اما بطور کلی برای سن بالای ۳۵ سال گزینه های محدودی وجود دارد که در این بین میتوان به ثبت شعبه شرکت و یا استارتاپ اشاره کرد.

در سال های اخیر استان های دور افتاده و کم جمعیت کانادا قوانین ساده تری برای جذب مهاجران خارجی وضع کردند.

سه شهر اصلی کانادا (ونکوور،مونترال ، تورنتو) قوانین سخت تری نسبت به سایر شهرها و استان های کانادا برای مهاجرت  دارند

 • کسانی که در خاک کانادا به دنیا آمده اند
 • کسانی که یکی از والدین آنها کانادایی باشد
 • کسانی که اقامت دائم (PR) داشته باشند و ۳ سال از ۵ سال را در خاک کانادا زندگی کرده باشند

در تعدادی از روش های مهاجرتی به کانادا مثل مهاجرت تحصیلی شما میتوانید بدون حضور وکیل اقدام نمایید اما اگر در پروسه ویزای شما مشکلی پیش اید تنها وکیل مهاجرتی قادر به پیگیری ان میباشد بنابراین توصیه میشود در تمام روش های مهاجرتی به کانادا از وکیل مهاجرتی استفاده کنید.

مواد غذایی

بعضی از محصولات گیاهی و حیوانی که ممکن است بیماری زا باشد مشاهده اقلام ممنوعه در سایت : www.inspection.gc.ca

تنباکو

فقط انتقال ۲۰۰ گرم سیگار یا ۲۰ عدد سیگار برگ و یا ۲۰۰ گرم تنباکوی تجاری به کانادا مجاز است

جواهرات

جواهرات به دلیل قیمت بالا ممکن است شامل مالیات شود، باید از یک گوهر شناس مدرک ارزیابی برای جواهراتتون بگیرید و این مدرک را به هنگام خروج همراه داشته باشید تا از مالیات معاف شوید

دارو

اگر با ویزای توریستی یا اولین بار به کانادا سفر میکنید میتوانید با نسخه ترجمه شده اندازه دوره درمان یا ۹۰ روز با خودتون دارو ببرید، اما ساکنین کانادا به جز تجهیزات پزشکی اجاره انتقال داروی تجویزی را ندارند

جوایز مادی 

همه ی جوایز مادی (به جز مدال، کاپ و تقدیر نامه که ارزش مادی ندارند) شامل مالیات میشوند

پول نقد 

محدودیتی برای انتقال پول به کانادا وجود ندارد اما اگر مبلغ بیش از ۱۰.۰۰۰ دلار است باید به CBSA (پلیس مرزبانی) گزارش دهید

سایر اقلام ممنوعه

روروئک، واکر کودک، لوازم شیردهی،  وسایل بازی کودک و نوزاد، محتوای غیر اخلاقی یا نژاد پرستانه، عتیقه جات و اقلام با ارزش تاریخی و فرهنگی در کشور مبدا، سلاح سرد و گرم و مواد محترقه و مواد مخدر

اگر قبلا توسط دولت کانادا درخواست ویزای شما رد شده است شما میتوانید مجددا اقدام نمایید اما پیشنهاد میشود حتما این کار را زیر نظر وکیل رسمی مهاجرت کانادا انجام دهید.

۵/۵ - (۷ امتیاز)

برای انتقادات و پیشنهادات با ما در ارتباط باشید و همچنین اگر سوالی داشتید کارشناسان ما آماده مشاوره به شما عزیزان میباشند و همچنین برای تماس سریع با کارشناسان ما و درخواست وقت مشاوره می توانید از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید.

پیام های خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید

  برای مشاوره تماس بگیرید!

  موسسه مهاجرتی زند آرتا