مهاجرت به فرانسه

France

_

 متقاضیان مهاجرت به فرانسه ، قبل از هر اقدامی باید اطلاعات کافی را از راه های مهاجرت و شرایط مهاجرت به این کشور دارا باشند.

اطلاعات کلی درباره مهاجرت به فرانسه

جمهوری فرانسه در غرب اروپا قرار دارد و در دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس سواحل بسیار زیادی دارد. پایتخت این کشورپاریس است. سالانه میلیون ها توریست از سراسر جهان برای بازدید از آثار باستانی، موزه ها، طبیعت بی نظیر و سواحل منحصر بفرد فرانشه به این سرزمین سفر می کنند.
فرانسه از شرق با ایتالیا و سوئیس و آلمان و لوکزامبورگ ، بلژیک و از جنوب با آندورا، اسپانیا و موناکو مرز مشترک دارد.
همچنین از طریق کانال مانش با بریتانیا هم‌مرز است.
زبان فرانسه زبان رسمی این کشور است و عمده مردم آن از دین مسیحیت کاتولیک پیروی می کنند. مساحت کشور فرانسه ۶۴۳ هزار کیلومتر مربع بوده و پهناورترین کشور اروپای غربی محسوب می شود.
این کشور با جمعیت حدود۶۶ میلیون نفر پس از آلمان دومین کشورپرجمعیت اروپا است.
میانگین سنی مردم فرانسه ۴۲ سال است. امید به زندگی برای مردان ۸۰ و برای زنان ۸۵ سال می‌باشد.
فرانسه از کشورهای عضو سازمان ملل متحد است و همجنین از اعضای دائم شورای امنیت است و حق وتو دارد.

فاصله شما با زندگی رویایی تان تنها یک تماس است!

همین حالا با کارشناسان مهاجران زند آرتا صحبت کنید.

بررسی شرایط اقتصادی ، تحصیلی، کاری و درمانی در مهاجرت به فرانسه

وضعیت اقتصادی در فرانسه

نرخ پایین بیکاری حاکی از فرصت های شغلی خوب در این کشور است. فرانسه کشوری صنعتی با اقتصادی رو به رشد است. کمپانی ها و شرکت های معتبر زیادی در زمینه های مختلف  در این کشور فعالیت می کنند.  

بهداشت و درمان در فرانسه

کشور فرانسه یکی از کشور های پیشرو در زمینه بیمه خدمات درمانی است. شهروندان فرانسه از خدمات

 بیمه ی اجباری خدمات سلامت برخوردار هستند که معمولا تا ۷۵ درصد هزینه های درمانی را با حمایت های مالی دولت پوشش می دهند. کسانی که به دنبال دریافت پوشش های بیشتر و متنوع تر بیمه ای هستند می توانند از بیمه های خصوصی استفاده کنند.

تحصیل در فرانسه

 

یکی از اولویت های اصلی دولت فرانسه سیستم تحصیلی این کشور است و هرساله بودجه قابل توجهی را به این بخش اختصاص می دهد و این امر باعث گردیده این کشور تبدیل به یکی از مهم ترین مفاصد تحصیلی برای دانشجویان بین المللی گردد. امروزه دانشگاه های فرانسه در میان معتبر ترین دانشگاه های دنیا قرار دارند. در فرانسه به دانشجویان اجازه ی کار داده می شود تا بتوانند هزینه های خود را تا حدی پوشش دهند. دانش زبان فرانسه برای تحصیل در این کشور امتیاز مهمی محسوب می شود. البته در بعضی از دانشگاه ها کلاس ها به زبان انگلیسی تدریس می شود.

کار و بیزنس در فرانسه

این کشور در زمینه های IT، کادر درمان، فنی مهندسی به دلیل کمبود نیروهای واجد شرایط از دیگر کشورها جذب نیرو می کند.  کارگران ماهر در زمینه های مختلف نیز شانس خوبی برای دریافت ویزای کار دارند. یافتن کار در فرانسه در این سال ها عمل دشواری به حساب نمی آید.  معمولا برای دریافت ویزای کار به مدرک B1 یاB2 زبان فرانسه نیاز هست.

 

برای اخذ ویزا و اقامت فرانسه راه های مختلفی وجود دارد.

اخذ ویزای سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت

اخذ اقامت از طریق تمکن مالی

اخذ اقامت از طریق خرید ملک

اقامت تحصیلی

اقامت کاری

 

هر یک از موارد بالا دارای قوانین و  پیچیدگی های خاصی است که به هرکدام از آن ها در فایل های بعدی به صورت جداگانه می پردازیم.

به این محتوا امتیاز دهید ، امتیاز شما برای ما مهم است

برای انتقادات و پیشنهادات با ما در ارتباط باشید و همچنین اگر سوالی داشتید کارشناسان ما آماده مشاوره به شما عزیزان میباشند و همچنین برای تماس سریع با کارشناسان ما و درخواست وقت مشاوره می توانید از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید.

پیام های خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید

    برای مشاوره تماس بگیرید!
    blank