Canada

تحصیلات ابتدایی و دبیرستان در کانادا

یکی از روشهایی که والدین برای باز شدن راه ورودشان به کانادا و درنهایت اخذ اقامت دائم کانادا مد نظر قرار می دهند، گرفتن ویزای تحصیلی برای فرزند یا فرزندان و سپس همراهی آنها و در ادامه همراهی فرزندان، حضور در دوره ا ی یا کسب تجربه کاری در کانادا و طبعن واجد شرایط شدن برای اخذ اقامت کانادا و اخذ شهروندی می باشد.

بر اساس اینکه شما در کدام استان، شهر یا محله ای در کانادا می خواهید مستقر شوید، پروسه ی انجام مراحل آن متفاوت می باشد یعنی با توجه به اینکه سیستم آموزش و پروش استان کبک، اساسن با سیستم آموزش و پروش استان انتاریو متفاوت است بنابراین پروسه ارزیابی تحصیلی دانش آموز متقاضی، فرمها و مدارک مورد نیاز نیز در هر دو استان متفاوت خواهد بود.
پس در قدم اول شما مشخص می کنید کدام استان و کدام شهر مد نظر شما خواهد بود. در مرحله ی بعد می توانید از مشاوره و راهنمایی های ما جهت انتخاب منطقه شهری یا محله ای که با روحیات شما سازگارباشد یا از لحاظ فرهنگی در سطح قابل قبول بوده و دیگر پارامترهایی که در انتخاب محله موثر است برخوردار گردید.

بر اساس انتخاب ناحیه سکونت، مدرسه ابتدایی یا دبیرستان نزدیک به محل سکونت مشخص می گردد. ذکر این نکته ضروریست که این امکان برای شما وجود دارد که دست به انتخاب مدارس Public یا دولتی و مدارس Private یا خصوصی بزنید و چون برای والدین،هزینه از پارامترهای مهم اندازه گیری جهت انتخاب مدرسه می باشد به عرضتان می رسانم که شهریه سالیانه مدرسه ابتدایی دولتی را حدود 8000 دلار کانادا در سال و شهریه دبیرستان دولتی را حدود 14000 دلار در سال در نظر داشته باشید. در خصوص مدارس خصوصی یا شبانه روی ، شهریه از 30هزار دلار در سال تا 70 هزار دلار متغییر خواهد بود.

با انتخاب مدرسه و رجوع به ناحیه آموزش و پروش مربوطه (برای مثال در مونترال به Commission Scolaire و در تورنتو به TDSB ناحیه مربوطه رجوع می فرمایید) و پس از تهیه مدارک مورد نیاز، برگه ی پذیرش تحصیلی فرزند برای سال تحصیلی مورد نظر دریافت شده و وارد پروسه ی درخواست ویزای تحصیلی برای فرزند، ویزای اقامت موقت برای مادر بعنوان همراه و ویزای توریستی برای پدر می گردد.
این امکان وجود دارد که مادر تقاضای صدور مجوز تحصیل یا مجوز کار کند و در کنار فرزند، به گذراندن دوره ای بپردازد یا بصورت تمام وقت مشغول به کاری شود که منتهی به واجد شرایط شدن برای درخواست اقامت دائم گردد.
در صورت تمایل به اقدام از این روش، گروه مهاجرتی PersianCan خدمات مورد اشاره را درتمامی مراحل در اختیار شما قرار خواهد.

Task

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu.

Skills

  • Photoshop
  • Indesign
  • HTML
  • CSS