(سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کاناد)

یکی ازز روش هایی که میتواند جهت اخذ اقامت دائم کانادا به متقاضیان کمک کند روش سرمایه گذاری 210 هزار دلاری کانادا است ، موقعیت این نوع سرمایه گذاری به تعداد محدود و در زمان خاص از سمت دولت کانادا اعلام و ارائه میشود ، در این مقاله به شرایط سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا، راه های ارائه درخواست جهت سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا، پروسه کاری سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا و چگونگی انجام کارها توسط وکیل رسمی مهاجرت به کانادا جهت اخذ اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا ، و هزینه های جانبی جهت اخذ اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا ، و هزینه های اصلی و واقعی سرمایه گذاری ۲۱۰ هزاردلاری کانادا در راه اخذ اقامت دائم کانادا برای متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا، به صورت کاملاً دقیق و واضح و روشن صحبت نموده ایم. در صورت داشتن سوالی درزمینه سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا و مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا می توانید با وکلا و مشاورین مجرب موسسه بین المللی مهاجران زند آرتا تماس حاصل فرموده و از امکان مشاوره رایگان تلفنی در زمینه سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا بهره مند گردید.

سرمایه گذاری در کانادا و شرایط آن

راه های متفاوتی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد که یکی از این راه ها سرمایه گذاری در کانادا میباشد . به طور مثال سرمایه گذاری در هر کدام از استان های کانادا با مبالغ متفاوتی امکان پذیر می باشد و طرق ارائه سرمایه و نشان دادن سرمایه نیز متفاوت خواهد بود، همچنین قانون پرداخت وجوه جهت سرمایه گذاری در هر کدام از استانهای کانادا متفاوت می باشد و در مورد برخی از استانها نیز موسسات مالی اعتباری می توانند به متقاضیان در این زمینه یاری رسانند و کار ایشان را کم ریسک تر و مطمئن تر انجام دهند، متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری ابتدا باید مدل و نوع سرمایه گذاری در کانادا را انتخاب نموده و با تحقیق و کسب آگاهی در زمینۀ سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا ازاین طریق و پیدا نمودن وکلای رسمی با تجربه و خوشنام در این زمینه کار خود را با ریسک و خطر کمتری مواجه سازند و همچنین مدل مناسب سرمایه گذاری و استان مناسب را با دید بازتری انتخاب نمایند تا کار خود را سهل تر نموده و خطر کمتری در راه انجام هدفشان باشد.

سرمایه گذاری 210 هزار دلاری کانادا

یکی از راه های سرمایه گذاری در کانادا، سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا می باشد که البته به سرمایه گذاری ۲۲۰ هزار دلاری کبک کانادا معروف می باشد، آن هم از این جهت است که موسسات مهاجرتی معتبر و غیر معتبر همگی به یک قانون نانوشته میان خود پایبند بوده و قیمت واقعی این نوع سرمایه گذاری را ۲۲۰ هزار دلار اعلام می نمایند و در این میان 10 هزار دلار اضافه بر حق الوکاله کاری که انجام می دهند از متقاضیان سرمایه گذاری ۲۲۰ هزار دلاری کانادا اخذ می نمایند یعنی به جای ۲۱۰ هزار دلار، ۲۲۰ هزار دلار از موکلین خود دریافت می کنند و متاسفانه از بی اطلاعی و بی خبری موکلین خود و متقاضیان سرمایه گذاری در کانادا در این مورد به گونه ای سواستفاده می نمایند. اما از آنجایی که رویه کاری همیشگی موسسه بین المللی مهاجران زند آرتا بنا بر صداقت در کاراست مبلغ اصلی را به شما متقاضیان عزیز که همان ۲۱۰ هزار دلار کانادا می باشد، اعلام می دارد .

سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا در استان کبک قابل انجام است و این فرصت از ماه آپریل سال ۲۰۱۶ آغاز شده است. ارزان ترین مدل سرمایه گذاری در کانادا و سریعترین و کم ریسک ترین نوع سرمایه گذاری در کانادا و رسیدن به اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری، سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا می باشد.

سرمایه گذاری در کانادا و لزوم داشتن وکیل معتبر

شما متقاضیان عزیز می توانید تمامی امور مرتبط با سرمایه گذاری در کانادا از این طرق را توسط وکلای رسمی مهاجرت کانادا انجام دهید. این وکلا به دلیل اعتبارشان با موسسات مالی اعتباری کانادا در ارتباط هستند و می توانند به شما کمک کنند تا این موسسات مالی و اعتباری معتبر کانادایی بصورت قانونی کار شما را سریعتر و راحت تر و کم ریسک تر انجام دهند، بدین نحو که لازم نباشد پول شما قبل از شما به کشور کانادا رفته و سرمایه گذاری انجام پذیرد و بعد از آن جهت ویزای شما درخواست شود و این موسسات برای شما این مراحل را خود با اعتبار و پول خود انجام دهند و همچنین بجای شما سرمایه گذاری نموده و پس از اخذ موافقت کانادا و صدور دعوتنامه اقامت دائم کانادا برای شما و همراهانتان و حصول اطمینان از طرف سفارت و دولت کانادا، شما هزینه های مرتبط به سرمایه گذاری در کانادا را بپردازید. بدین گونه پول شما در جایی امن پیش خود شما خواهد بود و با سرمایه ای دیگر برای شما سرمایه گذاری خواهد شد پس از آن وپس از حصول اطمینان شما از اجرای درست روند کار،شما پول را خواهید پرداخت. آن هم نه تمام پولی که نیاز بود و به جای 800 هزار دلار شما ۲۱۰ هزار دلار می پردازید و مابقی آن را موسسه مالی اعتباری کانادایی بجای شما در اختیار دولت قرار خواهد داد و خود نیز آن را پس از پنج تا شش سال بعد پس خواهد گرفت.

بدین گونه همانطور که توصیه همیشگی ما به دوستان علاقمند به سرمایه گذاری در کانادا این بود که هیچ وقت پول خود را قبل از ورودتان بدان کشور نفرستید و ممکن است که خطر ویزا نشدن تهدیدتان نماید و ممکن است پول شما به شما بازنگردد. با این پلن دیگر لازم نیست نگران برنگشتن پولتان باشید، موسسه مالی اعتباری به اعتبار وکیل شما تمامی مراحل کاری شما را از ابتدا تا انتها انجام خواهد داد و پس از آن برای شما اقامت دائم کانادا صادر خواهد شد و در مرحلۀ نهایی شما مبلغ ۲۱۰ هزار دلار را به این موسسه مالی اعتباری کانادایی پرداخت خواهید کرد و تنها لازم است از هزینه های جانبی این کار نیز آگاه باشید، هزینه هایی همچون Application fee که مبلغ آن پانزده هزار دلار می باشد و خود شما باید آن را پرداخت نمایید و این مبلغ را به دلیل جلوگیری از سواستفاده از طرف کسانی که قصد واقعی سرمایه گذاری در کانادا را ندارند و قصدشان ایجاد بازار سیاه این پلن است، تعیین نموده اند. همچنین در صورت شکست پرونده این مبلغ پرداختی بابت Application fee به هیچ وجهی از طرف دولت کانادا باز پس داده نخواهد شد ولی باقی مبالغی که بصورت سرمایه، حال چه از طرف خود شما و چه از طرف موسسه مالی اعتباری بجای شما به دولت جهت سرمایه گذاری سپرده شود در صورت عدم موافقت با صدور دعوتنامه اقامت دائم کانادا برای متقاضی سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا توسط دولت کانادا به صورت کامل مسترد خواهد شد. لیکن مبلغی را به عنوان وثیقه نیز می بایست با اخذ رسید پیش وکیل خود در ایران بگذارید و وکیل با این اعتبار می تواند کار سرمایه گذاری شما را بدون اینکه پول شما به کانادا فرستاده شود انجام دهد. معمولاً این مبلغ در حدود 50 تا 60 هزار دلار بنا به توافق طرفین خواهد بود.

سرمایه گذاری در کانادا و اخذ تابیعت کانادا از طریق آن

مزیت پلن سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا آن است که پس از اخذ اقامت دائم کانادا، مقیم کشور کانادا می تواند تابعیت کانادا و پاسپورت کانادایی را نیز اخذ نماید، با این شرط که حتماً پس از اخذ اقامت دائم  کانادا و ورود به کشور کانادا در طی سه سال آینده حداقل به مدت 30 ماه در کانادا حضور داشته باشد. پس از آن نیز می تواند جهت اخذ تابعیت کانادایی و کسب پاسپورت کانادایی خود نیز اقدامات لازم را مبذول دارد .

مدت زمان پروسۀ کاری سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا، تقریباً دو سال می باشد تا فرد متقاضی بتواند با داشتن اقامت دائم کانادا پا به کشور کانادا بگذارد و تنها سه سال بعد نیز بعنوان یک فرد کانادایی قبول گشته و پاسپورت کانادایی خود را اخذ می نماید که اگر این پلن را بخواهیم با پلن سرمایه گذاری در کشورهای دیگر مقایسه کنیم، می توان گفت از همۀ جهات چه از نظر مبلغ، چه از نظر سرعت رسیدن به اقامت دائم و چه از نظر سرعت امکان اخذ تابعیت و پاسپورت بی نظیر است .

سرمایه گذاری در کانادا و نکات مهم آن

از دیگر شرایط اولیه که متقاضی سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا باید دارا باشد، یا در حد یک میلیون و ششصد هزار دلار کانادا سرمایه و ملک قابل ارائه به دولت کانادا داشته باشد و یا همانگونه که خدمتتان عرض کردیم با موسسات مالی اعتباری کانادایی قرارداد داشته باشند جهت پیش بردن این پرونده، داشتن سوابق مدیریتی در زمینه منابع مالی و یا منابع انسانی در هر نوع تجارتی از قبیل صنعتی یا کشاورزی و یا مشاغل دولتی و در پستی که حداقل دو نفر کارمند زیر نظر وی مشغول به کار بوده باشند و در صورتی که خود وی مالک بیزینس نبوده باشد می بایست حداقل 5 نفر زیر دست وی کار نموده باشند و این سابقه مدیریتی باید در 5 سال اخیر بوده باشد و حداقل به مدت 2 سال به طول انجامیده باشد. از مزایای این پلن آنست که نیازی به مدرک زبان نیست، لیکن اگر متقاضیان دارای مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی باشند در قوی تر کردن پروندۀ ایشان کمک بسزایی خواهد نمود.

چرا مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری ؟

چرا در کانادا سرمایه گذاری کنیم ؟ بهترین کشور برای سرمایه گذاری و مهاجرت چیست ؟

مقایسه سایر کشور های پیشرفته با کانادا در زمینه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری :

 • برای مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری به 500 هزار دلار الی یک میلیون دلار سرمایه نیاز است
 • برای مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری به 800 هزار دلار سرمایه نیاز است
 • برای مهاجرت به اروپا مانند کشورهای اروپای شرقی مانند بلغارستان و مجارستان به 300 هزار یورو نیاز است
 • این در حالی است که برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری به 100 هزار دلار الی 350 هزار دلار کانادایی نیاز است

اما ویژگی های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری عبارت است از :

 • تا آخر عمر خود و خانواده تان بیمه درمانی رایگان می شوید
 • فرزندانتان رایگان در کانادا تحصیل خواهند کرد
 • کانادا کشوری بسیار امن است
 • هم وطنان بسیار زیادی در این کشور زندگی می کنند و بسیاری از پزشکان حاذق کانادا اهل ایران هستند
 • کانادا کشوری چند ملیتی است و با هر اعتقادی به راحتی می توانید زندگی کنید
 • از طبیعت و آب و هوای مثال زدنی کانادا می توانید لذت ببرید
 •  از مزایای زندگی در یک کشور تراز اول بهره مند شوید و بتوانید از مزایای پاسپورت کانادایی بهره مند شوید

شرایط استان های مختلف جهت مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری 

همانطور که گفته شد استان های مختلف قوانین و مقررات مختلفی جهت مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری دارند در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با این قوانین و مقررات آشنا کنیم :

 • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استان کبک
  در این استان باید 210 هزار دلار سرمایه گذاری کنید به این صورت است که یک بانک معتبر کانادایی بین شما و دولت واسط قرار می گیرد بعد از آن می توانید از تمامی مزایای زندگی در کانادا بهره مند شوید مانند بیمه رایگان ، تحصیل رایگان و …
 • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استان بریتیش کلمبیا در این استان باید مبلغ 200 هزار دلار به عنوان خرید یک بیزینس در ونکوور یا اطراف آن پرداخت نمایید باید دارای حداقل 600 هزار دلار باشید و اسناد آن را نشان دهید لازم نیست این دارایی در کانادا باشد برخلاف کبک که به مدرک زبان نیاز نبود در این استان باید مدرک آیلتس حداقل با نمره 5 داشته باشید در این استان شما متعهد به ایجاد کار برای یک کانادایی هستید و لازم است در این استان و شهر حضور دائم داشته باشید ، پس از بررسی تجارت شما اگر موفقیت آمیز باشد اقامت دائم صادر می گردد.
 • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استان ساسکاچوان
  در این استان به دو روش می توانید سرمایه گذاری کنید :
  1- رشته کشاورزی : در این صورت شما باید سابقه کشاورزی داشته باشید و حداقل 500 هزار دلار سرمایه  داشته باشید لازم نیست این سرمایه در کانادا باشد و تنها با 75 هزار دلار تجارت خود را در کانادا شروع کنید.
  2- رشته های غیر کشاورزی : در این صورت نیز مانند رشته کشاورزی باید 500 هزار دلار سرمایه داشته باشید لازم نیست این سرمایه در کانادا باشد و طبق بیزینس پلن استانی با 200 الی 300 هزار دلار می توانید تجارت خود را آغاز کنید.
  در هر دو روش نیاز به حضور است.
  در هردو روش نیاز به آیلتس 5 است.
 • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استان پرینس ادوارد
  در این روش نیاز به 600 هزار دلار دارایی است . برنامه تجاری  ارائه شده به اداره مهاجرت Prince Edward Island باید شبیه کاری باشد که در حال حاضر انجام می دهید متقاضی باید در استان زندگی وکار کند وحضور مستمر در تجارت داشته باشد. انجام مصاحبه و سفر از استان الزامی است.
 • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استان نوااسکوشیا
  در استان نوااسکوشیا باید مبلغ 600 هزار دلار کانادا دارایی خالص به صورت ملک یا پول نقد نشان دهیدلام نیست این دارایی در کانادا باشد .سپس 150هزار دلار سپرده گذاری نمایید. بعد ویزای کار دریافت و بعد از انجام تعهدات برای اقامت اقدام نمایید. داشتن ایلتس 5 اجباری است.متقاضی باید در استان زندگی وکار کند وحضور مستمر در بیزینس داشته باشد.
 • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استان نیوبرانزویک
  شرایط سرمایه گذاری در این استان هم مانند  استان نوااسکوشیا است.
 • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استان منیتوبا
  در استان منیتوبا باید مبلغ 500 هزار دلار کانادا دارایی خالص به صورت ملک یا پول نقد نشان دهید.لازم نیست این دارایی در کانادا باشد سپس 250 هزار دلار در وینیپگ یا 150هزار دلار در شهرهای دیگر سپرده گذاری نمایید. بعد ویزای کار دریافت و بعد از انجام تعهدات برای اقامت اقدام نمایید. داشتن ایلتس 5 اجباری است. متقاضی باید در استان زندگی وکار کند وحضور مستمر در بیزینس داشته باشد.
 • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان یوکان

در استان یوکان نیاز به 500 هزار دلار دارایی خالص است. که میزان سرمایه گذاری 300 هزار دلار در 2 سال اول میباشد.

 • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در نواحی شمال غربی

در نواحی شمال غربی نیاز به 500 هزار دلار دارایی خالص است.که میزان 300 هزار دلار سرمایه گذاری در منطقه یلو نایف و یا 150 هزار دلار در خارج از این منطقه میباشد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *