چرا در مونته نگرو شرکتی تأسیس کنم؟

مونته نگرو یکی از کشورهای کاندیدای اتحادیه اروپاست که به سرعت در حال توسعه اقتصادی است و با ایران تنها دو ساعت و نیم اختلاف زمانی دارد.

مونته نگرو در گزارش “Doing Business 2017” که توسط بانک جهانی تهیه شده و رتبه بندی مناسب بودن محیط سرمایه گذاری در 190 کشور جهان، در رتبه 42 قرار دارد.

با سرمایه گذاری مناسب در مونته نگرو، راه شما به اروپا باز می شود و از این طریق می توانید از مزایای مالیاتی نیز استفاده کنید. مالیات شرکتها در کشور مونته نگرو 9٪ و مالیات بر درآمد 9٪ است.

با وجود موسسه مهاجران زند آرتا، تأسیس شرکت در مونته نگرو بسیار سریع انجام می شود. وقتی شرکتی را راه اندازی می کنید، بلافاصله برای شما حساب بانکی باز می شود و می توانید در سراسر دنیا صورتحساب پرداخت کنید.

شما از طریق این سرمایه گذاری می توانید در کوچکترین و امن ترین کشور کاندیدای اتحادیه اروپا، گزینه ای مطمئن برای خود و خانواده تان ایجاد کنید.

اسنادی که باید تهیه کنید کپی صفحه گذرنامه‌ (بیومتریک) متقاضی اصلی و ترجمه انگلیسی معتبر از مدارک دانشگاهی یا دبیرستانی فارغ التحصیل است. همچنین اثبات عدم سوء پیشینه و ترجمه آن به زبان انگلیسی مورد نیاز خواهد بود.

از دیگر مواردی که برای سرمایه گذاری در مونته نگرو باید به آن توجه داشته باشید، می توان به انتخاب نام شرکتی که در مونته نگرو تأسیس می شود، زمینه اصلی فعالیت، هزینه های تأسیس شرکت، هزینه های سالانه شرکت و هزینه های مجوز کار اشاره کرد.

  1. مشاوره رایگان: مصاحبه اول ما در تهران انجام خواهد شد و برای ایجاد نقشه راه مناسب برای شما، مشاوره ای رایگان در اختیارتان قرار خواهیم داد.
  2. بستن قرارداد: با تحویل اسناد شما به ما، ما قرارداد خود را كه توسط وكیلمان تهیه شده است، امضا می كنیم و متعهد می شویم كه این خدمات را به شما ارائه دهیم و کار خود را آغاز میکنیم.
  3. ثبت شرکت و گرفتن مجوز: بعد از اینکه شرکت شما طی 5-7 روز کاری به ثبت رسید، ما شما را برای 2-3 روز برای دریافت مجوز اقامت و کار به مونته نگرو دعوت می کنیم. ما از شما در فرودگاه پودگوریتسا استقبال کرده و در طول فرایند با شما گفت و گو خواهیم نمود. شما می توانید مجوز اقامت و کار خود را طی 2 هفته آینده دریافت کنید.

    توجه داست باشید که وقتی مدیرعامل شرکت مجوز اقامت و کار دریافت می کند، همسر و فرزندان زیر 18 سال وی نیز اجازه اقامت دریافت خواهند کرد.

  4. ادامه اقامت و مجوزهای کاری شرکت پس از تأسیس: ما هر ماه مشاوره مالی و خدمات حسابداری را به طور مرتب به شما ارائه می دهیم.

شهروندی چیست؟

شهروندی، عضویت در یک سرزمین است. این یک رابطه حقوقی بین یک فرد و یک کشور است که مبتنی بر حقوق و تعهدات متقابل می باشد.

اخذ تابعیت شهروندی می تواند بسته به محل تولد، ملیت مادر یا پدر به صورت جداگانه یا با هم یا بیشتر انجام شود. وقتی تابعیت یک کشور را دارید، می توانید در 18 سالگی به کشور خود رأی دهید.

کشورها حقوق شهروندی را به راحتی به شهروندان سایر کشورها اعطا نمی کنند. برنامه های موجود به طور کلی اجازه اقامت موقت یا اجازه اقامتی است که ممکن است پس از مدت معینی به دائمی تبدیل شود.

اجازه اقامت چیست؟

داشتن اجازه اقامت یک کشور به معنای توانایی زندگی نامحدود در مرزهای آن کشور است. اجازه اقامت و شهروندی، شرایط مختلفی دارد. وقتی مجوز اقامت گرفتید، نمی توانید به آن کشور رأی دهید، تنها می توانید در آن کشور اقامت کنید.

هنگام راه اندازی شرکتی در مونته نگرو، شما می توانید مجوز اقامت و کار دریافت کنید و پس از 10 سال زندگی در مونته نگرو، می توانید درخواست تابعیت شهروندی کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *